GMC02X7R103J16NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC02X7R103J16NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC02X7R103J16NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC02X7R103J16NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC02X7R103J16NT
Opis
CAP0201 X7R .01UF 5% 16V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)