PTS810SJS250SMTR LFS
Numer produktu DigiKey
CKN10878TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CKN10878CT-ND - Taśma cięta (CT)
CKN10878DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTS810SJS250SMTR LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Modele EDA/CAD
PTS810SJS250SMTR LFS Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm
Obrys
4,20mm x 3,20mm
Siła robocza
600gf
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 16V=
Skok przełącznika
0,20mm