PTS810 SJM 250 SMTR LFS
PTS810 SJM 250 SMTR LFS
PTS810SJM250SMTR LFS
Numer produktu DigiKey
CKN10502TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CKN10502CT-ND - Taśma cięta (CT)
CKN10502DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTS810SJM250SMTR LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Modele EDA/CAD
PTS810SJM250SMTR LFS Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm
Obrys
4,20mm x 3,20mm
Siła robocza
160gf
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 16V=
Skok przełącznika
0,15mm