PTS810 SJG 250 SMTR LFS
PTS810 SJG 250 SMTR LFS
PTS810SJG250SMTR LFS
Numer produktu DigiKey
CKN10504TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CKN10504CT-ND - Taśma cięta (CT)
CKN10504DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTS810SJG250SMTR LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTS810SJG250SMTR LFS Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obrys
4,20mm x 3,20mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
400gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 16V=
Skok przełącznika
0,20mm