SRP1038A-1R5M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRP1038A-1R5M |
Opis | FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 16 A Maks. 4,6mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRP1038A-1R5M Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 4,6mOhm |
Prod. | Q przy częst. 20 przy 100kHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 30MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 150°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 33A | Bazowy numer produktu |