PA4342.152NLT
Numer produktu DigiKey
553-3425-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-3425-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-3425-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4342.152NLT
Opis
FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 16 A Maks. 4,6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4342.152NLT Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
33A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,6mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,406" (11,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)