CSAB1040A-1R5M
Numer produktu DigiKey
4044-CSAB1040A-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSAB1040A-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSAB1040A-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSAB1040A-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 18A 4.2 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 18 A Maks. 4,2mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskie straty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSAB1040A-1R5M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,2mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Funkcje
Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskie straty
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1040
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,453" (10,00mm x 11,50mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
26A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)