SRP1038A-1R5M
Numer produktu DigiKey
SRP1038A-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1038A-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1038A-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1038A-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 16 A Maks. 4,6mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1038A-1R5M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,6mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
30MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
33A