PTR902-2015F-C104
Numer produktu DigiKey
PTR902-2015F-C104-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTR902-2015F-C104
Opis
POT 100K OHM 1/40W CARBON R-LOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 2 zespoły Odwrócone logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Węgiel 0,025W, 1/40W Wtyki PC, blokady płytki
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Producent
Bourns Inc.
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
100k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,025W, 1/40W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Obrotowe, SPST
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,445" x 0,374" (11,30mm x 9,50mm)