PTN09S2-H100115DC
Numer produktu DigiKey
2223-PTN09S2-H100115DC-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTN09S2-H100115DC
Opis
ROTARY POT, 9.5MM, SWITCH, 100K
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 2 zespoły Odwrócone logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,05W, 1/20W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTN09S2-H100115DC Modele
Kategoria
Liczba puszek
2
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
100k
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M7 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Odwrócone logarytmiczne
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,069" x 0,374" (1,75mm x 9,50mm)