PTA4544-2015DPA103
Numer produktu DigiKey
PTA4544-2015DPA103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA4544-2015DPA103
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.06W TOP 45MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,06W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA4544-2015DPA103 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Dwie wartości
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
45mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,362" x 0,354" x 0,256" (60,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,06W