PTA3043-2015DPA103
PTA3043-2015DPA103
PTA3043-2015DPA103
Numer produktu DigiKey
118-PTA3043-2015DPA103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA3043-2015DPA103
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 30MM
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,1W, 1/10W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA3043-2015DPA103 Modele
Tolerancja
±20%
Typ tłumika nastawnego
Standard
Zakres ruchu
30mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,772" x 0,354" x 0,256" (45,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,1W, 1/10W