PTA6044-2015CPA104
Numer produktu DigiKey
118-PTA6044-2015CPA104-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA6044-2015CPA104
Opis
SLIDE POT 100KOHM 0.06W TOP 60MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,06W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA6044-2015CPA104 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Dwie wartości
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
60mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,953" x 0,354" x 0,256" (75,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
100 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,06W