PTA3043-2010CIB503
Numer produktu DigiKey
118-PTA3043-2010CIB503-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA3043-2010CIB503
Opis
SLIDE POT 50K OHM 0.2W TOP 30MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,2W, 1/5W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA3043-2010CIB503 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Standard
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
30mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,772" x 0,354" x 0,256" (45,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
50 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,2W, 1/5W