PTA3044-2210CIB503
Numer produktu DigiKey
PTA3044-2210CIB503-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA3044-2210CIB503
Opis
SLIDE POT 50K OHM 0.1W TOP 30MM
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,1W, 1/10W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Tolerancja
±20%
Typ tłumika nastawnego
Dwie wartości
Zakres ruchu
30mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,772" x 0,354" x 0,256" (45,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,1W, 1/10W