PTA2043-2015CPB503
Numer produktu DigiKey
PTA2043-2015CPB503-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA2043-2015CPB503
Opis
SLIDE POT 50K OHM 0.1W TOP 20MM
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,1W, 1/10W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA2043-2015CPB503 Modele
Tolerancja
±20%
Zakres ruchu
20mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,378" x 0,354" x 0,256" (35,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,1W, 1/10W