PTA2043-2015CIB203
Numer produktu DigiKey
118-PTA2043-2015CIB203-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA2043-2015CIB203
Opis
SLIDE POT 20K OHM 0.1W TOP 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms 0,1W, 1/10W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Standard
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
20mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,378" x 0,354" x 0,256" (35,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
20 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,1W, 1/10W