PRS11R-425F-S203A3
Numer produktu DigiKey
118-PRS11R-425F-S203A3-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRS11R-425F-S203A3
Opis
POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Otwór przelotowy Potencjometr Chwilowy nacisk, SPST 1.0 Obrót 0,05W, 1/20W Wtyki PC
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
20k
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Chwilowy nacisk, SPST
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,512" x 0,461" pow. czołowa (13,00mm x 11,70mm)