ECS-2520SMVQ-250-DS-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520SMVQ-250-DS-TR
Opis
XTAL OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V - 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-2520SMVQ-250-DS-TR Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
10mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
10µA
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,3V