ERB-RD0R50X
Numer produktu DigiKey
P15122TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P15122CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15122DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERB-RD0R50X
Opis
FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERB-RD0R50X Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" x 0,019" (1,00mm x 0,50mm x 0,48mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ bezpiecznika topikowego
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.31 Ohms