PDB241-GTR03-504A2
PDB241-GTR03-504A2
PDB241-GTR03-504A2
Numer produktu DigiKey
PDB241-GTR03-504A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB241-GTR03-504A2
Opis
POT 500K OHM 1/4W CARBON LOG
Szczegółowy opis
500k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,25W, 1/4W Zacisk lutowany
Modele EDA/CAD
PDB241-GTR03-504A2 Modele
Rezystancja (omy)
500k
Długość aktuatora
1,083" (27,50mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)