PDB181-GTR03-504A2
Numer produktu DigiKey
118-PDB181-GTR03-504A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB181-GTR03-504A2
Opis
POT 500K OHM 1/10W CARBON LOG
Szczegółowy opis
500k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,1W, 1/10W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
500k
Długość aktuatora
1,083" (27,50mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Brak
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)