PDB183-GTR01-254A2
PDB183-GTR01-254A2
PDB183-GTR01-254A2
Numer produktu DigiKey
PDB183-GTR01-254A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB183-GTR01-254A2
Opis
POT 250K OHM 1/10W CARBON LOG
Szczegółowy opis
250k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Przeciwsobne, DPDT 1.0 Obrót Węgiel 0,1W, 1/10W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDB183-GTR01-254A2 Modele
Kategoria
Liczba puszek
1
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
250k
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Przeciwsobne, DPDT
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)