PDB183-GTR01-105A2
Numer produktu DigiKey
118-PDB183-GTR01-105A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB183-GTR01-105A2
Opis
POT 1M OHM 1/10W CARBON LOG
Szczegółowy opis
1M Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Przeciwsobne, DPDT 1.0 Obrót Węgiel 0,1W, 1/10W Zacisk lutowany
Kategoria
Liczba puszek
1
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
1M
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Przeciwsobne, DPDT
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)