PDB182-K420K-103B1
Numer produktu DigiKey
118-PDB182-K420K-103B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-K420K-103B1
Opis
POT 10K OHM 1/8W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
10k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,125W, 1/8W Wtyki PC
Opakowanie
Taca
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)