MOV-14D561K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-14D561K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D561K
Opis
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
560 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D561K Modele
Energia
125J
Pojemność przy częstotliwości
360 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
350 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
460 V
Napięcie warystora (min.)
504 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
560 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
616 V