MOV-14D102K
Numer produktu DigiKey
MOV-14D102K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D102K
Opis
VARISTOR 1KV 4.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kV 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D102K Modele
Energia
190J
Pojemność przy częstotliwości
200 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
625 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
825 V
Napięcie warystora (min.)
900 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
1 kV
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
1.1 kV