MOV-14D561KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-14D561KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-14D561KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D561KTR
Opis
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D561KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
4.5 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
125J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
360 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
350 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
460 V
Napięcie warystora (min.)
504 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
560 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
616 V