MOV-10D391K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D391K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D391K
Opis
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Modele EDA/CAD
MOV-10D391K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
2.5 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
60J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
260 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
429 V