MOV-10D391KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D391KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-10D391KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D391KTR
Opis
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
390 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Modele EDA/CAD
MOV-10D391KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
2.5 kA
Energia
60J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
260 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
429 V