VDRS10P250BSE
Numer produktu DigiKey
BC1432-ND
Producent
Numer produktu producenta
VDRS10P250BSE
Opis
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 12MM
Szczegółowy opis
390 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 12mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
429 V
Prąd - udarowy
2.5 kA
Seria
Energia
58J
Pojemność przy częstotliwości
300 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 12mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V