CM453232-150KL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 1 853
Arkusz danych
Similar
Delevan
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Würth Elektronik
Vishay Dale
Vishay Dale
15 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 2,5Ohm 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CM453232-150KL
Numer produktu DigiKey
CM453232-150KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CM453232-150KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
CM453232-150KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-150KL
Opis
FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CM453232-150KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,5Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)