IMC1812RQ150K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Würth Elektronik
Bourns Inc.
15 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 2,5Ohm 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IMC1812RQ150K
Numer produktu DigiKey
IMC1812RQ150K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IMC1812RQ150K
Opis
FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,5Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)