IMC1812BN150K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 2,5Ohm 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IMC1812BN150K
Numer produktu DigiKey
IMC1812BN150K-ND
Producent
Numer produktu producenta
IMC1812BN150K
Opis
FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,5Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)