CDSOT23-T24CAN-Q
Numer produktu DigiKey
CDSOT23-T24CAN-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOT23-T24CAN-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOT23-T24CAN-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOT23-T24CAN-Q
Opis
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40V Zacisk 8A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDSOT23-T24CAN-Q Modele
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Prod.
Zastosowania
Puszka
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
22pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
2
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
26,2V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Bazowy numer produktu
Moc - szczytowa impulsu
350W