CDSOT23-T24CAN nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 23 448
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 2 300
Arkusz danych
40V Zacisk 8A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDSOT23-T24CAN
Numer produktu DigiKey
CDSOT23-T24CANTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOT23-T24CANCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOT23-T24CANDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOT23-T24CAN
Opis
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDSOT23-T24CAN Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Puszka
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
22pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - przebicia (min.)
26,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
40V