ESD9B3.3ST5G
Numer produktu DigiKey
ESD9B3.3ST5GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ESD9B3.3ST5GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
ESD9B3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESD9B3.3ST5G
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 11.5VC SOD923
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,5V Zacisk 2A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-923
Modele EDA/CAD
ESD9B3.3ST5G Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2A (8/20µs)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
15pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SOD-923
Napięcie - przebicia (min.)
5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,5V