CD214C-T160CALF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 11 253
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 394
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Comchip Technology
259V Zacisk 5,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
CD214C-T160CALF
Numer produktu DigiKey
CD214C-T160CALF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CD214C-T160CALF
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CD214C-T160CALF Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Nieaktualne
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
178V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V