SMCJ160CA-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 572
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
259V Zacisk 5,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMCJ160CA-HR
Numer produktu DigiKey
SMCJ160CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ160CA-HR
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5,8A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Napięcie - przebicia (min.)
178V