5.0SMDJ160CA
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ160CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ160CACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ160CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ160CA
Opis
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Szczegółowy opis
259V Zacisk 19,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ160CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
178V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
259V