GPHC3.0-0.125-02-0816
Numer produktu DigiKey
GPHC3.0-0.125-02-0816-ND
Producent
Numer produktu producenta
GPHC3.0-0.125-02-0816
Opis
THERM PAD 406.4X203.2MM BLUE
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 406,40mm x 203,20mm Prostokątne Lepki - obie strony
Kategoria
Obrys
406,40mm x 203,20mm
Grubość
0,125" (3,18mm)
Kolor
Niebieskie
Przewodność cieplna
3,0W/m-K