GPHC3.0-0.020-02-0816
Numer produktu DigiKey
BER366-ND
Producent
Numer produktu producenta
GPHC3.0-0.020-02-0816
Opis
THERM PAD 406.4X203.2MM BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 406,40mm x 203,20mm Prostokątne Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,0200" (0,508mm)
Producent
Bergquist
Klej
Lepki - obie strony
Seria
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
3,0W/m-K
Typ
Podkładka wypełniacza luk, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Prostokątne
Bazowy numer produktu
Obrys
406,40mm x 203,20mm