GPHC5.0-0.125-02-0816
Numer produktu DigiKey
BER374-ND
Producent
Numer produktu producenta
GPHC5.0-0.125-02-0816
Opis
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 406,40mm x 203,20mm Prostokątne Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,125" (3,18mm)
Kolor
Szare
Przewodność cieplna
5,0W/m-K
Typ
Podkładka wypełniacza luk, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Prostokątne
Temperatura przechowywania/chłodni
77°F (25°C)
Obrys
406,40mm x 203,20mm