SWM12-12-EH-P5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Power Solutions
W magazynie: 89
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bel Power Solutions
W magazynie: 208
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 0
W magazynie: 512
DComponents
W magazynie: 1
DComponents
W magazynie: 81
Phihong USA
W magazynie: 731
12V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CUI External Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
SWM12-12-EH-P5
Numer produktu DigiKey
179-SWM12-12-EH-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWM12-12-EH-P5
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Europa
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
CEE 7/16
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,17" x 0,98" x 1,44" (55,0mm x 25,0mm x 36,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Numer standardowy
C22,2 No. 60601-1; 55024; 55032 Klasa B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Moc (W)
12 W