PSAA12E-120L6-R
Numer produktu DigiKey
993-PSAA12E-120L6-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSAA12E-120L6-R
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Europa
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
CEE 7/16
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,80" x 1,34" x 1,81" (71,2mm x 34,0mm x 46,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
cULus
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Waga
0.187lb (84.82g)
Moc (W)
12 W