LT3651IUHE-4.2#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 12
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 36-QFN (5x6)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LT3651IUHE-4.2#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3651IUHE-4.2#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3651IUHE-4.2#TRPBF
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 36QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT3651IUHE-4.2#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
4A
Producent
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania (maks.)
32V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)