LT3651EUHE-4.2#PBF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 12
Arkusz danych
W magazynie: 0
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 36-QFN (5x6)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LT3651EUHE-4.2#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3651EUHE-4.2#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3651EUHE-4.2#PBF
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 36QFN
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT3651EUHE-4.2#PBF Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
4A
Producent
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (maks.)
32V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)