LT3651IUHE-4.2#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3651IUHE-4.2#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3651IUHE-4.2#PBF
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 36QFN
Szczegółowy opis
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 36-QFN (5x6)
Modele EDA/CAD
LT3651IUHE-4.2#PBF Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
4A
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (maks.)
32V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)