ADP1762ACPZ-1.2-R7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ADP1762ACPZ-1.2-R7 |
Opis | IC REG LINEAR 1.2V 2A 16-LFCSP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 2A 16-LFCSP (3x3) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ADP1762ACPZ-1.2-R7 Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 8 mA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 14 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 63dB - 34dB (10kHz - 1MHz) |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Ograniczenie prądu, przeciążenie termiczne |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C (TJ) |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 1,98V | Obudowa / skrzynia 16-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,2V | Obudowa dostawcy urządzenia 16-LFCSP (3x3) |
Spadek napięcia (maks.) 0,095V przy 2A | Bazowy numer produktu |