ADP1740ACPZ-1.8-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1740ACPZ-1.8-R7
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 2A 16-LFCSP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 2A 16-LFCSP (4x4)
Modele EDA/CAD
ADP1740ACPZ-1.8-R7 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
800 µA
Prąd - zasilania (maks.)
1.8 mA
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,6V
Obudowa / skrzynia
16-WQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP (4x4)
Spadek napięcia (maks.)
0,28V przy 2A